Zamiatarki - odśnieżarki

Profesjonalne zamiatarki i odśnieżarki spalinowe i elektryczne

 

Produkty dostępne w tej kategorii to  profesjonalny sprzęt użytkowy, wymagany tam gdzie są duże powierzchnie do uprzątnięcia z piasku, liści czy śniegu i lodu. Oferowany przez nas sprzęt to maszyny z najwyższej półki - z własnym napędem, oświetleniem LEDowym na ciemne dni, ale także na pracę w nocnych warunkach, np. przy odśnieżaniu parkingów, do których dostęp mają samochody przez całą dobę. Opcjonalnie zamiatarki i odśnieżarki mogą być wyposażone w elektryczny rozrusznik, dzięki czemu rozruch jest wyjątkowy łatwy. Dodatkowo, urządzenia posiadają standardowy rozrusznik kablowy, gdy odjedziemy poza zasięg energii elektrycznej. Zamiatarki mogą odśnieżać za pomocą szczotki do 20 cm śniegu, w przypadku większej ilości polecamy odśnieżarki, które radzą sobie z półmetrową pokrywą śnieżną, a zastosowanie ukierunkowanego wyrzutu śniegu pozwala na odgarnięcie go nawet na 18 metrów. Pojazdy dodatkowo wyposażone są w łatwy w obsłudze panel sterowania zarówno prędkością prowadzenia pojazdu jak i kierunkiem wyrzutu śniegu. Duża pojemność i największa dostępna na rynku moc,  pozwalają na pracę w najcięższych warunkach.

Zamiatarki spalinowe z napędem i koszem

Zamiatarki marki Viron Motors posiadają dodatkowe akcesoria, dzięki którym nasza praca będzie łatwiejsza. W zestawie znajdziemy kosz jako dostawka do szczotki zamiatającej oraz pług, który możemy zamontować przez zamiatarka, dzięki czemu w prosty sposób przekształcimy naszą maszynę w odśnieżarkę. Mocne silniki do 11 KM wyróżniają nasz sprzęt na tle konkurencji, użycie dużych silników poprawia charakterystykę pracy silnika, zmniejsza obciążenie i wydłuża żywotność, dlatego ważne jest aby dobrać typ jednostki do danej pracy.

Odśnieżarki spalinowe Viron Motors

Najmocniejsze odśnieżarki na rynku - 13 KM i aż 420 cm3 pojemności, dają duży moment obrotowy, który poradzi sobie nawet ze zmrożonym lodem. Maszyna radzi sobie z półmetrowym śniegiem i odśnieża na szerokość 70 cm. Dodatkowe oświetlenie pozwala na pracę po zmroku. Zamiatarki również są wyposażone w elektryczny rozrusznik 220 V oraz dodatkowy linowy, który działa bardzo lekko.

Duża moc gwarantuje również sprawne poruszanie się maszyną przy większym śniegu; specjalnie opony zapewniają przyczepność i nie potrzeba stosowania łańcuchów. 7 biegów, w tym 5 do przodu pomaga wybrać odpowiednie przełożenie a wyrzut śniegu do 16 m gwarantuje łatwość odśnieżania dużych placów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl