Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Viron Motors

Viron Motors - producent Odśnieżarek, motocykli z silnikami spalinowymi

 

Viron Motors to niemiecka marka, zajmująca się sprzedażą i dystrybucją urządzeń zasilanych silnikami spalinowymi. Marka jest rozpoznawalna w całej Europie a także od niedawna za sprawą sklepu Gamm.pl, który jest dystrybutorem marki Viron na Polskę. Produkty Viron Motors cechuje Niemiecka dbałość o szczegóły, oraz wszystkim dobrze znana Niemiecka jakość. Na wszystkie produkty oferujemy 2 letni okres gwarancyjny (12 miesięczny w przypadku zakupu na firmę). Sprzedaż produktów realizujemy za pomocą firm kurierskich w szczególności firmy DHL. Wszystkie produkty są zapakowane specjalistycznie na paletach aby zapobiec jakimkolwiek uszkodzeniom podczas transportu.

Odśnieżarki oraz zamiatarki Viron wysyłane są zawsze nowe i zabezpieczone odpowiednio do transportu, dodatkowo wszystkie produkty są ubezpieczone do pełnej sumy w transporcie - gdyby zostało wykryte jakiekolwiek uszkodzenie, klient otrzymuje nowy produkt bezzwłocznie.

Zamiatarki spalinowe z własnym napędem

Zamiatarki oferowane są z dwoma silnikami spalinowymi 4 suwowymi o pojemnościach : 196 cc oraz 358 cc. Zamiatarka o mniejszej pojemności posiada 6,5 konny silnik i co ważne posiada w opcji elektryczny rozrusznik 220 V - zastosowanie elektrycznego starter pozwala na bezproblemowy rozruch w niskich temperaturach, co jest szczególnie ważne gdy maszyna stoi w garażu czy domku na narzędzia sporadycznie używana. Zastosowanie rozrusznika 220 V eliminuje używanie akumulatora, który właśnie może sprawiać najwięcej problemów z powodu słabej efektywności podczas mrozów. Wyeliminowanie akumulatora pozwoliło na likwidację rozrusznika co wiąże się z prostszą i mniej awaryjna budową silnika.

Motory dirt bike - motorki spalinowe dla dzieci

Dirt bike, fun bike, to małe motocykle dla dzieci w wieku do 10 lat, są zbudowane i przeznaczone do jazdy w terenie. Motorki nie są przeznaczone do jazdy po drogach publicznych w związku z czym sąto typowe motocrossy, bez świateł. Uruchamianie za pomocą linki rozrusznika eliminuje droższe elementy, które mogły by ulec uszkodzeniu podczas jazdy terenowej. Silnik 49cc posiada 3 konie mechaniczne co biorąc pod uwagę niewielką wagę dziecka daje naprawdę dużą dawkę emocji.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą zamiatarek i odśnieżarek Viron Motors.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl