Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Formy płatności

Informujemy, że w związku z prowadzeniem sprzedaży wysyłkowej i wymogami prawnymi, odbiór osobisty jest możliwy wyłącznie po wcześniejszym zamówieniu w sklepie i późniejszym opłaceniu. Nie ma możliwości płatności gotówkowej na miejscu.


Przelew: zapłata za pomocą tradycyjnego przelewu. Po złożeniu zamówienia, Klient otrzymuje na maila numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Zamówienia zostają przekazane do realizacji po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie bankowym sklepu.

Konto Ing : 68 1050 1911 1000 0090 8053 0257


Przelew natychmiastowy : Bezpieczne i szybkie płatności internetowe zastępują tradycyjne przelewy. Korzystając z szybkich płatności twoja wpłata będzie widoczna w sklepie już po kilkunastu minutach. System obsługiwany poprzez Blue Media.


PayPal: płatność kartą, autoryzowana przez firmę PayPal. Jest to lider płatności internetowych na świecie, co gwarantuje bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.

Przy odbiorze (za pobraniem): płatność gotówką kurierowi przy odbiorze.

Karty płatnicze:

  • Visa
  • Visa Electron
  • MasterCard
  • MasterCard Electronic
  • Maestro

W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą, sprzedający dokona zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl